Forum klanu Nocturne - Allseron
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Vilronder

+3
Iluavander
Nysslin
Vilronder
7 posters

Go down

Vilronder Empty Vilronder

Pisanie by Vilronder 11/6/2010, 19:44

1. Adam
2. 19
3. Abyss Walker
4. 59
5. Obecnie dwa tygodnie. Wróciłem po ok. 10 miesięcznej przerwie spowodowanej klasą maturalną Smile
6. Kuźnia Dusz, następnie krótki epizod w Karan Guth, ogólnie raczej pozostawałem bezklanowy.
7. Z Kuźni odszedłem z powodu małej frekwencji graczy w klanie, w sumie grałem sam większość czasu, nie można było liczyć na wspólne polowania itd. choć trzeba przyznać, że ludzie byli zacni a lider bardzo się starał. Z KG odszedłem z powodu zaprzestania gry na Allseronie.
8.
A) Vilronder - mój main, starsi gracze mogą go kojarzyć z rynku i innych miejsc. Swego czasu byłem dość rozpoznawalnym graczem. Mroczny elf -> Assasin -> Abyss Walker. Długi staż w świecie, jednak krąg stosunkowo niski z powodu częstszego klimacenia niż polowania. Lekki set Zubei, Shadow: Kriss, Bizuteria: Top C + jeden pierścień BO.
B) Magor - Krasonolud, rzemieślnik, 56 krąg. Postać poboczna, często siedzę nim na rynku lub używam tej postaci do kucia. Ogólnie rzecz biorąc, używam go również wtedy gdy mi się znudzi mój mroczny. Bardzo chętnie będę pomagał klanowi tym krasnoludem jeśli będzie potrzeba, jednakże nie chce nim należeć do żadnego klanu. Wyposażenie - Ciężki BW, biżu C ze sklepu w Giran, bronie - jakieś stare shadowy + jakieś ciuszki do kucia, widoczne na zdjęciu.
9. Wysłane do lidera w PW.
10. Dowiedziałem się od Iluvandera, poznaliśmy się koło 10 dni temu na rynku i jakoś tak zakumplowaliśmy. Ogólnie kojarzę ten klan, parę razy nawet polowałem chyba z kimś od was. Dlaczego Nocturne? Ponieważ szukam jakiegoś spokojnego klanu z ludźmi, którzy są w porządku, a że Ilu mówi o Was w samych superlatywach to stwierdziłem, że w sumie może być Nocturne Smile

Vilronder

Liczba postów : 9
Join date : 11/06/2010

Powrót do góry Go down

Vilronder Empty Re: Vilronder

Pisanie by Nysslin 11/6/2010, 19:50

Świerza krew <szczerzy ząbki> Jeżeli ze zdjątkiem z komnaty jest wszystko w porządku, to ja chyba nie ma większych przeciwskazań. Decyzja końcowa i tak należeć będzie do lidera. Miło było by Cię jednak zapoznać wcześniej.
Nysslin
Nysslin

Liczba postów : 126
Join date : 21/03/2010
Age : 37
Skąd : Wioska Myśliwych

Powrót do góry Go down

Vilronder Empty Re: Vilronder

Pisanie by Vilronder 11/6/2010, 19:52

Bardzo rzadko sypiam, więc zapraszam do rozmowy jeśli masz ochotę poznać mnie bliżej <uśmiecha się>.

Vilronder

Liczba postów : 9
Join date : 11/06/2010

Powrót do góry Go down

Vilronder Empty Re: Vilronder

Pisanie by Iluavander 11/6/2010, 20:02

Oczywiście potwierdzam znam Vilronder i jego krasnala.
Lecz jestem w klanie dosyć krótko i jeśli mój głos będzie się liczył to oczywiście ZA !!
Iluavander
Iluavander

Liczba postów : 8
Join date : 07/06/2010
Age : 35

Powrót do góry Go down

Vilronder Empty Re: Vilronder

Pisanie by Wirianna 11/6/2010, 20:12

Generalnie za. Choc trochę z gęsią skórką na plecach czytam o KG hehe;)
Ale nie badzmy rasistami, przecie to nikogo nie przekresla Wink
Wirianna
Wirianna

Liczba postów : 87
Join date : 21/12/2009
Age : 36

Powrót do góry Go down

Vilronder Empty Re: Vilronder

Pisanie by Nysslin 11/6/2010, 21:56

A ja dodam jeszcze tyle, że miałam okazje chwilke porozmawiać z Vilronder'em i wydał mi się całkiem sympatyczny.
Nysslin
Nysslin

Liczba postów : 126
Join date : 21/03/2010
Age : 37
Skąd : Wioska Myśliwych

Powrót do góry Go down

Vilronder Empty Re: Vilronder

Pisanie by Elvander 12/6/2010, 02:39

Hyhy Witamy w Nocturne
Elvander
Elvander
Admin

Liczba postów : 105
Join date : 21/12/2009
Age : 38
Skąd : Hell

https://nocturneallseron.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Vilronder Empty Re: Vilronder

Pisanie by Tisan 13/6/2010, 23:22

No cóż..lider powiedziałSmile Witamy. Zwłaszcza,że na nadmiar noży nie narzekamy:p
Tisan
Tisan

Liczba postów : 152
Join date : 04/01/2010
Age : 36
Skąd : skc

Powrót do góry Go down

Vilronder Empty Re: Vilronder

Pisanie by Deinez 14/6/2010, 13:32

a kroić trzeba
Deinez
Deinez

Liczba postów : 127
Join date : 22/12/2009
Age : 35

Powrót do góry Go down

Vilronder Empty Re: Vilronder

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach