Forum klanu Nocturne - Allseron
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Vimoth

+2
Maasha
Vimoth
6 posters

Go down

Vimoth Empty Vimoth

Pisanie by Vimoth 11/8/2010, 15:07

Witam,

1. Imię: Maciek
2. wiek: 17
3. Profesja: Berserker, kamael
4. Krąg: 50

5. Jak długo grasz na Allseronie?: Hm historia z Allkiem zaczęła się wraz z wejściem C4, niestety z dośc długą przerwą dlatego wracam inną postacią. Tą, którą grałem wcześniej, usunąłem. Aby nie było niedomówień tą postacią był Elthan. (od C4 o ile się nie mylę minęło co najmniej 4 lata, jednak nie grałem blisko ponad rok)

6. Klany, w których byłeś/aś wcześniej?: Do ostatniego czasu byłem w Czarnej małpie. Powód odejścia: drobna sprzeczka z liderem i kilka nakładających się czynników wewnętrznych w klanie.M. in. to zbyt mała moim zdaniem frekwencja (4 osoby regularnie grające na 30 w klanie), wielkie plany na przyszłośc i obietnice bez pokrycia.

8. Przedstawienie i krótki opis postaci na koncie:
- Kahleth - Paladyn 62, nim grałem do tej pory w małpie. Niestety granie nim po pewnym czasie z przyjemności przerodziło się w katorgę i przykry obowiązek do spełnienia jakim jest wbicie mu chociażby 75.
- Rhelt - WL 44, został zrobiony pod farmienie AA, którą chciałem wykorzystac na odsealowywanie sprzętu oraz czysty zarobek Smile Nie mam związanych z nim żadnych planów na przyszłośc.
- Roggar - Kowal 51, tak jak Rhelt nie ma planów na przyszłośc, każdy rozumie na co był kraś... Shoty, rozbijanie niepotrzebnych itemów, magazynier materiałów.
- Quarath - SE 70, nim grałem prawdopodobnie najdłużej, pod dłuzszej przerwie zacząłem się logowac na nim ponownie, głównie zacząłem latac na Iop w poszukiwaniu kamyków do elementu. Też (ale to jeszcze wczesniej) był w jakimś stopniu zrobiony pod zarobek.

Chciałbym dodac, że w zależności od potrzeb klanu mogę grac postacią, która będzie w deficycie Smile)

9. Screen z komnaty logowań. Oto on:
[You must be registered and logged in to see this link.]

10. Dlaczego Nocturne i skąd sie o Nas dowiedziałeś/aś?: Spotkałem Armeruna, o coś chyba pytałem, i zadałem pytanie czy prowadzicie rekrutację Smile Jestescie klanem, który szybko się rozwija, widac was co dobrze świadczy o frekwencji, o ile mi wiadomo nie prowadzicie wojny z "całym światem", co daje możliwości rozwoju pojedynczej jednostki.

Pozdrawiam,
Vimoth
Vimoth
Vimoth

Liczba postów : 4
Join date : 11/08/2010
Age : 30

Powrót do góry Go down

Vimoth Empty Re: Vimoth

Pisanie by Maasha 11/8/2010, 18:56

sympatyczny kolega,hehe. Very Happy i około mojego wieku. ; p jeeej !
Maasha
Maasha

Liczba postów : 168
Join date : 04/01/2010
Age : 31

Powrót do góry Go down

Vimoth Empty Re: Vimoth

Pisanie by Elvander 11/8/2010, 21:14

Osobiście skłonny jestem dać Ci szansę... jednak poczekam na opinie innych... Do roboty Nocturne! Nie pozwólmy mu czekać zbyt długo! Smile
Elvander
Elvander
Admin

Liczba postów : 105
Join date : 21/12/2009
Age : 38
Skąd : Hell

https://nocturneallseron.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Vimoth Empty Re: Vimoth

Pisanie by Nysslin 11/8/2010, 21:22

Cóż, w sumie tak totalnie na nie nie jestem. W ogóle chyba nie jestem. Nie znam Cię, wiec nie wiem co powiedzieć. Co do wcześniejszych kandydatów, mialam okazje poznac przed wstąpieniem do klanu.
Nysslin
Nysslin

Liczba postów : 126
Join date : 21/03/2010
Age : 37
Skąd : Wioska Myśliwych

Powrót do góry Go down

Vimoth Empty Re: Vimoth

Pisanie by Armerun 11/8/2010, 21:28

Jesteśmy po krótkiej rozmowie (w zasadzie on pytał, ja odpowiadałem, a powinno być odwrotnie). Widać, że kandydatowi zależy. Jestem za Smile

Armerun

Liczba postów : 102
Join date : 04/01/2010

Powrót do góry Go down

Vimoth Empty Re: Vimoth

Pisanie by Tisan 12/8/2010, 00:00

No będziemy mieć kurczaka w klanie.hehe. Ale Vimoth,jakoś tak wymiotnie się kojarzy;p Bez obrazy ofkors;) Jestem na tak.
Tisan
Tisan

Liczba postów : 152
Join date : 04/01/2010
Age : 36
Skąd : skc

Powrót do góry Go down

Vimoth Empty Re: Vimoth

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach