Forum klanu Nocturne - Allseron
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

podanie Linael

+6
Tisan
Deinez
Wirianna
Maasha
Armerun
Linael
10 posters

Go down

podanie Linael Empty podanie Linael

Pisanie by Linael 12/9/2010, 10:21

1. Marcin

2. 23 lata

3. Gladiator

4. 69

5. ok. 10 miesięcy

6. Smocza Horda ==> Eistedfod ==> Smocza Horda

7. Ze Smoczej Hordy odchodziłem 2 razy i 2 razy z tego samego powodu: brak frekwencji graczy i nieogarnięty lider.

Z Eistedfod odszedłem, gdyż wtedy był to martwy klan.

8. Linael - 69 krąg - Gladiator
Gatuir - 64 krąg - Kapłan Shillien
Mungar - 64 krąg - Poszukiwacz
Lingran - 61 krąg - Prorok
Adherd - 53 krąg - Dark Avanger

9. Screen wysłany do lidera

10. O klanie sie dowiedziałem, bo często biegam z Dramhe i myśle że nie ma on powodów żeby na mnie narzekać (cicha nadzieja). A dołączyć do Was chce, gdyż poszukuję w miarę aktywnego klanu, bez wojen z połową świata, i w którym znajdę przyjazną atmosferę.

Pozdrawiam.

Tak od siebie coś dodam dla chętnych.

Był sobie jasny dzień, ptaszki ćwierkały, trawa zielona, drzewa kwitną, wiadomo, wiosna.
Idzie środkiem szlaku, pewny siebie, dobrze zbudowany młodzian co to myśli że cały świat jego jest. Wracał właśnie z targu w mieście a dobry humor zawdzięczał temu że udało mu sie sprzedać skisłe mleko jakiemuś naiwniakowi. Pewny że w domu będzie czekała go nagroda chciał tam zajść jeszcze przed zmrokiem. Został mu ostatni zakręt na szlaku, gdy nagle zauważył coraz gęstszy dym unoszący się tuż ponad wierzchołkami drzew. "No ładnie, pewnie tatko znów po pijaku spalił stodołe" pomyślał młodziak. Kiedy jednak wyszedł z lasu jego mina diametralnie zrzedła. Paliła sie nie tylko stodoła ale i całe gospodarstwo, wszędzie walały sie truchła martwego bydła. W powietrzu unosił się swąd śmierci... Nie miał problemów z odnalezieniem ojca, który latał jak oszalały z jednym małym wiaderkiem od studni do domu i nadaremnie starał się ugasić szalejący pożar.
- Tatko kto to zrobił? - wykrztusił osłupiały chłopak.
- Kto kto, jak to kto? Wolna Kompania, a któżby inny, chcieli mi ochędożyć krowe (o gustach sie nie dyskutuje) alem im zabronił to powiedzieli że jak nie oni to nikt i zaczęli szaleć. Uciekli już pewnie do swojej jaskini i chędożą jakieś inne biedne boskie stworzenie.
- Tak nie może być! - rzucił hardo młodziak. - Ktoś musi im pokazać że nie są ponad prawem! I to będe ja!
- Tak, nareszcie masz szanse zostać wojownikiem, tak jak marzyłeś. - zaczął go zachęcać ojciec. - Mam gdzieś jeszcze 2 miecze z czasów mego dziadka, weź je i wymierz sprawiedliwość!
Długo nie trzeba było jeszcze namawiać młodzieńca do wyprawy, więc zapakował sie w skórzaną zbroje, na plecy założył dwa miecze i ruszył żwawym krokiem do wspomnianej jaskini, a że nie miał do niej daleko to zdążył jeszcze przed zmrokiem.
Wszedł hardym krokiem do jaskini zręcznie omijając wszelkie pułapki zastawione na niechcianych gości. Szybko rozprawił się z napotkanymi po drodze wartownikami, aż w końcu stanął w "komnacie" herszta i całej reszty Wolnej Kompanii.
- Teraz zginiecie wszyscy, za wszystkie zbrodnie jakich sie dopuściliście! - krzyknął jak w ekstazie chłopak.
Walka nie trwała krótko, a że herszt nie mógł sie rozczepić z kozą to i nie stawiał zaciętego oporu. Chłopak stanął na środku sali i dumnie spojrzał w koło. Ogarnęła go niewypowiedziana radość... Nagle poczuł potężne kopnięcie w zad...
To koza kopnęła go i przemówiła głosem ojca...
- Wstawaj wałkoniu! Cały dzień byś tylko spał! Gnojówke trzeba przerzucić na pole!


Linael

Liczba postów : 2
Join date : 12/09/2010

Powrót do góry Go down

podanie Linael Empty Re: podanie Linael

Pisanie by Armerun 12/9/2010, 11:20

Jakie są Twoje oczekiwania wobec klanu? Co możesz do niego wnieść, nie tylko jako postać?

Armerun

Liczba postów : 102
Join date : 04/01/2010

Powrót do góry Go down

podanie Linael Empty Re: podanie Linael

Pisanie by Linael 12/9/2010, 11:27

Swój sprzęt mam, więc pomoc przy zadaniach, zbieraniu matsów ewentualnie, wspólne bicie Tytanów, wspólne wypady na polowania i w ogólnym rozumieniu, wspólne spędzanie czasu.

Co moge wnieść? Moje nietypowe poczucie humoru, pomoc merytoryczno-mentalną (w miare moich skromnych możliwości) i dużą dawke pozytywnej energii.

Linael

Liczba postów : 2
Join date : 12/09/2010

Powrót do góry Go down

podanie Linael Empty Re: podanie Linael

Pisanie by Maasha 12/9/2010, 13:07

ja lubię poczucie humoru. Very Happy
Maasha
Maasha

Liczba postów : 168
Join date : 04/01/2010
Age : 31

Powrót do góry Go down

podanie Linael Empty Re: podanie Linael

Pisanie by Wirianna 12/9/2010, 20:41

"No ładnie, pewnie tatko znów po pijaku spalił stodołe"

Very Happy

Moją radość z powodu tego zdania zrozumiesz pewnie jak już dołączysz. A pewnie dołączysz, przeciw nie widzę.
Wirianna
Wirianna

Liczba postów : 87
Join date : 21/12/2009
Age : 36

Powrót do góry Go down

podanie Linael Empty Re: podanie Linael

Pisanie by Deinez 12/9/2010, 21:51

Tatko!! Very Happy
Deinez
Deinez

Liczba postów : 127
Join date : 22/12/2009
Age : 35

Powrót do góry Go down

podanie Linael Empty Re: podanie Linael

Pisanie by Tisan 12/9/2010, 23:33

ah ta stodoła. jestem na tak
Tisan
Tisan

Liczba postów : 152
Join date : 04/01/2010
Age : 36
Skąd : skc

Powrót do góry Go down

podanie Linael Empty Re: podanie Linael

Pisanie by Iluavander 13/9/2010, 01:29

ZA
Iluavander
Iluavander

Liczba postów : 8
Join date : 07/06/2010
Age : 35

Powrót do góry Go down

podanie Linael Empty Re: podanie Linael

Pisanie by Deinez 13/9/2010, 01:30

ja jestem za, bo mam dobre i wielkie serce przez co kochają mnie wszyscy od lewej do prawej [You must be registered and logged in to see this image.]
Deinez
Deinez

Liczba postów : 127
Join date : 22/12/2009
Age : 35

Powrót do góry Go down

podanie Linael Empty Re: podanie Linael

Pisanie by Nysslin 13/9/2010, 03:28

Neutralna, ale z przewagą jednego % na tak.
Nysslin
Nysslin

Liczba postów : 126
Join date : 21/03/2010
Age : 37
Skąd : Wioska Myśliwych

Powrót do góry Go down

podanie Linael Empty Re: podanie Linael

Pisanie by Armerun 13/9/2010, 15:42

Ja tam się wypowiedziałem, a czy będę za, czy przeciw, to nie ma znaczenia Smile

Armerun

Liczba postów : 102
Join date : 04/01/2010

Powrót do góry Go down

podanie Linael Empty Re: podanie Linael

Pisanie by Elvander 13/9/2010, 18:01

Zatem Witamy.
Elvander
Elvander
Admin

Liczba postów : 105
Join date : 21/12/2009
Age : 38
Skąd : Hell

https://nocturneallseron.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

podanie Linael Empty Re: podanie Linael

Pisanie by Quarr 14/9/2010, 02:04

PRZECIW! PRZECIW jestem tym decyzyjom nierozsądnym!

Wstrzymajcie swe muce bratkowie moi mili, jako żem PRZECIW tym integracyjom. Jam bywały w tych tematach i tedy radzić zmuszonym solwować przyjęcia tegoż gołowąsa do naszyj kompaniji! Przyjąć go wtedy musim, kiedy biesiade urządzi i gorzałki nieposkąpi. Inaczyj postąpić nie godzi się bratkowie! Na Boga! Opamiętajcie się póki czas!

Będzie gorzałka, będzie biesiada, będą całki, natenczas i JA będę ZA.

Quarr

Liczba postów : 52
Join date : 01/03/2010
Age : 35
Skąd : Stąd

Powrót do góry Go down

podanie Linael Empty Re: podanie Linael

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach